FAQ Najczęściej zadawane pytania

Jak uzyskam wycenę przeprowadzki?
Z reguły jesteśmy w stanie wycenić usługę w trakcie rozmowy telefonicznej, podczas której zadamy kilka kluczowych pytań. Czasami jednak wymagane są spotkanie- pamiętaj, że dokładniejsze oględziny nadal pozostają bezpłatne i niezobowiązujące.

Czy transport jest ubezpieczony?
Każdy transport jest ubezpieczony od transportu mienia, aby zapewnić najwyższy komfort Klientowi i zminimalizować wszelkie ryzyka.

Jak długo trwa przeprowadzka?
Czas przeprowadzki zależny jest od wielu czynników m.in. ilości kilometrów, rzeczy, pięter itp. Pomimo, że większość prac realizujemy zaskakująco szybko, to musimy też zagwarantować pełne bezpieczeństwo transportu mienia.

Czy można zapłacić za usługę kartą lub BLIK-iem?
Tak. Za wykonane usługi można zapłacić bezgotówkowo. W przypadku firm lub instytucji możliwe jest otrzymanie faktury z odroczonym terminem płatności.

Czy zajmujecie się montażem i demontażem mebli?
W ramach naszej oferty realizujemy taką usługę. Posiadamy do tego niezbędne zaplecze sprzętowe.

Czy cena przeprowadzki może ulec zmianie?
Jeżeli po ustaleniach nie pojawią się nowe przedmioty do transportu wycena pozostaje niezmienna.

Czy zajmujecie się utylizacją rzeczy?
Tak. W ramach oferowanych usług przeprowadzamy utylizację różnych przedmiotów – w tym elektroniki. Tego typu prace wykonujemy zgodnie z wymogami prawnymi.

Czy mogę zmienić godzinę przeprowadzki?
W takich sytuacjach musimy zostać powiadomieni odpowiednio wcześnie. W nagłych okolicznościach prosimy o kontakt, aby znaleźć kompromis.